516 522 134 biuro@geoluk.com.pl
Geodeta na budowie

Geodezja Kraków

Z usług geodezyjnych korzystają nie tylko osoby prywatne a także firmy budowlane, developerzy i wiele innych pokrewnych branż. Geodezja Kraków oraz osoby trudniące się pracami w tym zakresie, mają dużo zadań do wykonania. Jedną z takich firm świadczącą takie usługi jest GEOLUK. Swoim działaniem obejmuje miasto Kraków oraz przylegające okoliczne powiaty. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze dostępne na rynku technologie. W tej pracy należy wykazywać się niezwykłą cierpliwością. Ważnym zadaniem geodety jest między innymi sporządzanie map, wszelkiego rodzaju pomiarów. Dlatego w tym zawodzie nie pracują przypadkowe osoby. Muszą to być fachowcy z odpowiednim wykształceniem i przygotowaniem zawodowym. Ponoszą oni bowiem odpowiedzialność za powstanie przyszłych nieruchomości, czy nowej drogi. Wszystko musi się zgadzać na rysunku co do milimetra. Każdy popełniony nawet najmniejszy błąd, może mieć poważne konsekwencje. W tej krakowskiej firmie, Klient otrzymuje gwarancję otrzymania solidnego projektu w określonym terminie.

Kompleksowe usługi geodezyjne

W GEOLUK świadczone są kompleksowe usługi na wysokim poziome w atrakcyjnej cenie. Dotyczą one: wykonania różnego rodzaju map ( dla celów projektowych, prawnych ), wyznaczania granic między nieruchomościami, podziału nieruchomości. Geodezja w Krakowie to również geodezyjne inwentaryzacje powykonawcze na terenach budowlanych. Wspomnieć należałoby też o prowadzeniu pomiarów obiektów, czy także innych niestandardowych a wykonywanych przez geodetę. Niekiedy wymagane jest wykonanie odpowiednich obliczeń wysoko nad ziemią. Istotne jest, aby osoba zajmująca się tym nie cierpiała na lęk wysokości. Mogłoby to stać się poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia. W branży tej oprócz wymienionych czynników, liczy się również doskonała znajomość matematyki. Zawód ten nie należy do łatwych. Jednakże, pracami wykonywanymi w Krakowie i okolicach, zajmują się doświadczeni geodeci.

Współpraca z fachowcami innych branż

Żeby powstał projekt spełniający oczekiwania klientów, konieczna jest współpraca z branżami pokrewnymi. Liczyć się będzie nie tylko zdanie architekta, ale także projektanta, geologa czy osoby specjalizującej się w klasyfikacji gruntów. Dzięki takiej współpracy Klient otrzyma swój projekt, wykonany bardzo solidnie i dokładnie. W każdym przypadku w sposób indywidualny podchodzi się do powierzonego tematu. Różne są sprawy, w firmie GEOLUK, zawsze jednak załatwiane w fachowy sposób tak, żeby Klienci byli zadowoleni z zakresu świadczonych usług. Zatrudnieni tutaj geodeci potrafią bardzo dobrze wykonywać powierzone im zlecenia. Świadczą o tym chociażby opinie ich usługobiorców. Warto skorzystać z oferty tej krakowskiej firmy geodezyjnej.