516 522 134 biuro@geoluk.com.pl
Geodeta na budowie

Geodeta Zielonki Kraków i okolice

Każdemu kto potrzebuje odpowiedniej usługi geodezyjnej warto polecić geodetę Zielonki Kraków i okolice. Firma GEOLUK skupia się na usługach dla indywidualnych oraz zbiorowych odbiorców. Cechuje ją terminowość i dokładność wykonywanych projektów. Zlecenia swoje realizuje nie tylko na terenie Krakowa, ale także w jego okolicach. W swoich pracach wykorzystuje zdobycze nowoczesnej technologii. Dodatkowo bacznie śledzi zmieniające się trendy na rynku, pojawiające się nowe urządzenia, które niezwłocznie zostają zakupione. Dzięki temu jakość sprzedawanej usługi jest jeszcze lepsza. Wiadomo, że przyrządy z jakich korzysta geodeta muszą wykonywać bardzo dokładne i precyzyjne pomiary. W tym zawodzie nie można pozwolić sobie na pomyłki. Istotne znaczenie ma również współpraca ze specjalistami innych branż. Klient ma wówczas zapewniony bardzo dobry produkt końcowy. Wielu zadowolonych Klientów poleca usługi tej firmy innym osobom, co bardzo cieszy obydwie strony.

Usługi geodezyjne dla Klientów indywidualnych

GEOLUK świadczy między innymi usługi dla Klientów indywidualnych. Dotyczą one głównie wykonania różnych mapek geodezyjnych, podziału terenów pod budowę, nieruchomości i wielu innych, takich jak obliczanie powierzchni użytkowej gruntów. Dotychczasowi usługobiorcy byli zawsze usatysfakcjonowani otrzymaną mapką geodezyjną. Nie powstałaby ona, gdyby nie pomoc architekta, geologa a nawet budowlańca. Tylko dzięki takiej współpracy nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi. Jest to dla nich bardzo korzystne, ponieważ wszelkie formalności załatwiają w jednym miejscu. Nie muszą biegać do poszczególnych osób. My to wszystko uzgadniamy z odpowiednimi fachowcami. Kto więc potrzebuje pomocy geodety, odpowiedniej mapki, wykonania pomiaru i innych rzeczy, tego zapraszamy do nas. Będziecie Państwo zadowoleni.

Usługi dla developerów i firm budowlanych

Także swoją ofertę GEOLUK kieruje do developerów, przedsiębiorstw budowlanych, wykonawców sieci: gazowych, energetycznych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania. Korzystają oni chętnie z tych usług, ponieważ wiedzą, że otrzymają bardzo dokładne mapy, precyzyjne pomiary wysokościowe, odkształceń i przemieszczeń obiektów budowlanych. Zakresem swoich działań obejmujemy Kraków oraz jego okoliczne, przylegające do miasta powiaty. Zapraszamy wszystkich do korzystania z usług. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny i dopasowujemy się do jego potrzeb. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszyscy którym wykonywaliśmy zlecenia, byli bardzo zadowoleni z naszej oferty i wykonanych prac.